Çeşme Aktüel

1. Alaçatı Plastik Sanatlar Çalıştayı sona erdi

1. Alaçatı Plastik Sanatlar Çalıştayı sona erdi
135 views
01 Kasım 2015 - 16:50

21-29 Ekim tarihleri arasındaki Alaçatı Sanat Haftası kapsamında gerçekleştirilen ‘1. Plastik Sanatlar Çalıştayı’ Alaçatı Değirmenaltı Sanat Galerisi’nde düzenlenen sergi açılışı ile sona erdi.

Çalıştay Değirmenaltı Sanat Galerisi’nde gerçekleşti. Toplam 10 sanatçının katıldığı çalıştayda, ortaya çıkan sanat eserleri 29 Ekim Perşembe günü saat 17.00’de yapılan açılış ile sanatseverlerin beğenisine sunuldu. 1. Alaçatı Plastik Sanatlar Çalıştayı sergisine, çalıştayı gerçekleştiren sanatçıların yanı sıra, Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği Başkanı Sebla İleri, sanat haftası kapsamında oluşturulan karma sergilere yer veren Kırmızı Ardıç Kuşu, Köstem Otel, Peri Art Galeri işletmecileri Sayra İnce Muran, Güler Köstem, Sinan Atay ve eşleri ile sanat camiasından birçok kişi ve yakınları katıldı.

KATILIM BELGELERİNİ SAYRA İNCE MURAN VERDİ

Kırmızı Ardıç Kuşu Sanat Galerisi işletmecisi Sayra İnce Muran, sanat eserlerine imzasını atan birbirinden değerli sanatçılara teşekkür ederek, resim dalında Filiz Pelit, Reyhan Abacıoğlu, Enis Aktaş, Erhan Lampir, Özgür Eryılmaz, Mevlüt Akar, Ümit Yiğit ve Nurhilal Harsa, seramik dalında Betül Demir Karakaya, heykel dalında Yıldanur Ketenci’ye katılım belgelerini takdim etti. Çalıştaya

katılan sanatçılar da, gerçekleştirilen bu sanatsal faaliyetlerde emeği geçen herkese ve Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği’ne, Alaçatı Turizm Derneği’ne sonsuz teşekkürlerini ilettiler.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu