Çeşme Aktüel

İzmir Sonbahar Trofesi 5. Ayak yarışlarında Yunanlı Code Zero sürprizi

İzmir Sonbahar Trofesi 5. Ayak yarışlarında Yunanlı Code Zero sürprizi
145 views
07 Aralık 2015 - 11:57

Uluslararası Çeşme Yat Kulübü (ICYC), Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK), Urla Yat Kulübü(URİYAT) ile Teos Marina ve Çeşme Marina tarafından ortaklaşa düzenlenen İzmir Sonbahar Trofesi’nin 5. Ayak yarışları 5-6 Aralık tarihlerinde Çeşme’de yapıldı.

5 Aralık’taki iki yarış, olumlu hava şartlarının da etkisiyle Türk ve Yunan teknelerinin heyecanlı çekişmesine sahne oldu. Sakız adasından katılan iki Yunan teknesi yarışa renk kattı.

6 Aralık Pazar günü, 4. Ayak’ta yapılamayan yarışlardan birinin de programa alınmasıyla iki yarış daha gerçekleştirildi.

Yapılan dört yarışın sonuçları açıklandığında Yunan teknesi ‘Code Zero’ IRC 1 sınıfında, ‘UYAN Sailing School’ teknesi IRC II sınıfında, ‘Farmer’ teknesi IRC III sınıfında ve ‘Blue Sky’ teknesi Destek sınıfında birinciliğe yerleşti.

İzmir Sonbahar Trofesi, 19-20 Aralık tarihlerinde son ayağı gerçekleşecek yarışlar ile son bulacak. Trofenin 4., 5. ve 6. ayaklarının ödülleri son gün Çeşme Marina da yapılacak törenle sahiplerine verilecek.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu