Çeşme Aktüel

Yılbaşı akşamı Çeşme ve Alaçatı müzikle ısındı

Yılbaşı akşamı Çeşme ve Alaçatı müzikle ısındı
121 views
01 Ocak 2016 - 15:44

Soğuk havaya rağmen Çeşme yılbaşı akşamını dolu dolu geçirdi..

Çeşme Belediyesi’nin düzenlediği Çeşme Cumhuriyet Meydanı’ndaki Kolektif İstanbul ve Korcan Karar ile Alaçatı Değirmenaltı Meydanı’ndaki Chocolate Band konserleri yoğun ilgi gördü. Etkinliklere, yüzlerce ilçe sakini ile yerli ve yabancı turistler katıldı. Çeşme Belediyesi tarafından ışıklandırılarak rengarenk bir havaya bürünen meydan ve sokaklardaki eğlencenin hızı, hava muhalefetine rağmen bir an olsun bile düşmedi, dinleyicilerin içleri müzikle ısındı.

İnadına demokrasi diyelim

2016’ya saniyeler kala geri sayımı gerçekleştiren Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, “Yeni yılda bir dilek dileyelim; inadına demokrasi diyelim. Mutluluk, huzur ve demokrasinin en ileri olduğu duyguları hep birlikte yaşayalım. 2015’de hep kötü anılar yaşadık. Umuyorum ki, bu kötü anılara, bu akşam, yeni yılla birlikte son vereceğiz. Aydınlık Çeşme’den, ülkemize bir ışık gibi, bu huzuru, bu demokrasi, bu eşitlik, bu güzellikleri yaymış olacağız” dedi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu