Çeşme Aktüel

Belediyenin E. Ü. İletişim Fakültesi işbirliğiyle kurum içi ve kurum dışı iletişimi yapılandırılma projesi

Belediyenin E. Ü. İletişim Fakültesi işbirliğiyle kurum içi ve kurum dışı iletişimi yapılandırılma projesi
145 views
08 Ocak 2016 - 12:37

Çeşme Belediyesi, vatandaşa sunduğu hizmetleri hem daha hızlı hem de daha kaliteli hale getirebilmek amacıyla Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğiyle yürüttüğü kurum içi ve kurum dışı iletişim yapılandırılması projesinde önemli bir aşamaya gelindi. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin kurum içi araştırmalardan elde ettiği sonuç ve öneriler doğrultusunda işleyen süreçte, iş ve yönetim geliştirmesi yönünde adımlar atıldı. Personelin, kurum içi iletişimini geliştirilmesine yönelik eğitim planı hazırlandı ve uygulamaya konuldu.

Bilimsel verilerden yararlanıldı

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyelerinden; Prof. Dr. Işıl Karpat Aktuğlu, Prof. Dr. Müjde Ker Dinçer, Prof. Dr. Nilay Başok, Doç. Dr. Sinem Yeygel Çakır, Doç Dr. Özen Okat Özdem ve Araş. Gör. Murat Çelik tarafından yürütülen proje, belediye personelinin görüş ve önerileri değerlendirilerek oluşturuldu. Çalışmanın güçlü bir turizm markası olan Çeşme’de belediye hizmetlerini kurumsallaştırmak adına önemli olduğunu ifade eden Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, bilimsel verilerden yararlanarak detaylı araştırmalar sonucu elde edilen çalışmanın belediye hizmetleri ve Çeşme’ye artı değer katacağını söyledi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu