Çeşme Aktüel

Sömestr fırsatı: Siz dinlenirken çocuğunuz eğlensin

Sömestr fırsatı: Siz dinlenirken çocuğunuz eğlensin
137 views
14 Ocak 2016 - 9:37

Çeşme Boyalık Koyu’nda yer alan 5 yıldızlı Boyalık Beach Otel, çocuklu ailelerin sömestr tatilini en iyi biçimde geçirebilmesi için mini kulüp, mini disko ile eğitici-öğretici programların yer aldığı bir kampanya hazırladı. 25 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında devam edecek kampanya ile çocuklar sömestr tatilinin keyfini çıkarırken, anne babalarda dinlenme fırsatı bulacaklar.

Güzel bir tatil fırsatı

Türk hamamı, sauna ve buhar banyolarının yanı sıra çocuklu aileleri düşünen Boyalık Beach Otel, çok uygun fiyatlarla misafirlerini ağırlayacak. Otel’de 0-12 yaş arası bir çocuk ise ücretsiz tatil yapacak. Shine SPA, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, ısıtılmış Thalasso havuzu ve termal havuzlardan misafirler ücretsiz yararlanırken, alınacak bakımlar da indirimli olacak.

Yılın yorgunluğunu atılacak

Eğitimli ve uzman kadrosuyla misafirlerin memnuniyetini esas alan Boyalık Beach Otel, SPA hizmetlerinde de iddialı. Günlük yaşamın stresinden kurtulmak isteyenler için Boyalık Shine SPA kaçırılmayacak bir fırsat sunarken, misafirlere özel, her biri ayrı konsepteki lüks bakım odalarındaki paket bakım programları da misafirlerin fiziksel ve ruhsal yenilenmesini sağlayacak.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu