Çeşme Aktüel

Çeşme turizminin duayenlerinden Nail Özkardeş İzmir vergi şampiyonları arasında

Çeşme turizminin duayenlerinden Nail Özkardeş İzmir vergi şampiyonları arasında
98 views
07 Mart 2016 - 12:25

Özkardeş Grubu Çeşme’de de 2 bin yatak kapasitesine sahip 4 oteli ile Türk turizmine hizmet veriyor. Sahibi olduğu Boyalık, Kalinda Inn, Villa Saray ve Özilhan Ailesi ile ortak olduğu Ilıca Oteli ile Çeşme turizmine önemli katkı sağlayan Özkardeş Grubu, yeni projeleri ile de turizmdeki payını daha da artırmayı planlıyor..

İzmir ve bölge ekonomisine sağladığı istihdam ve katma değerle büyük katkı sağlayan Özkardeş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nail Özkardeş, her yıl olduğu gibi yine gelir vergisi şampiyonları arasında yerini aldı. İl genelinde yapılan sıralamada Nail Özkardeş, altıncı oldu.

İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı, 27. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Bornova Vergi Dairesi Hizmet binasında düzenlenen törenle 2015 yılı İzmir gelir vergisi rekortmenlerini kamuoyuna açıkladı. İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Sırrı Aydoğan, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla ve Vergi Dairesi Başkanı Rıfat Engin’in katıldığı törende Nail Özkardeş’in ödülünü Özkardeş Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Özkardeş aldı.

Atilla ve Engin’den mükelleflere teşekkür

İzmir Vergi Dairesi tarafından Nail Özkardeş’e verilen ödülü Deniz Özkardeş’e takdim eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, vergi mükelleflerine teşekkür borçlu olduklarını söyledi. Belediyeler olarak vergi verenler sayesinde hizmet verdiklerini hatırlatan Atilla, “Onlar yatırım yapıp vergi verdiği sürece hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi. İzmir Vergi Dairesi Başkanı Rıfat Engin de vergi şampiyonları arasına giren tüm kurumalara teşekkür ettiklerini söyledi.

En büyük teşekkür babamıza

Törene Özkardeş Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ediz Özkardeş de katılırken törende konuşan Deniz Özkardeş, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İzmir’in gelir vergisi şampiyonları arasında bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Aile olarak ‘Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır’ sözünü kendilerine şiar edindiklerini ifade eden Özkardeş, bunda en büyük emeği ve payı bulunan babaları Nail Özkardeş’e teşekkür ettiklerini söyledi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu