Çeşme Aktüel

Alaçatı Ütopyaları karma sergisi yarın (7 Nisan) açılıyor

Alaçatı Ütopyaları karma sergisi yarın (7 Nisan) açılıyor
154 views
06 Nisan 2016 - 11:05

Gelenek ve modernite, bir kez daha Alaçatı dokusuyla birleşecek..

7. Alaçatı Ot Festivali kapsamında açılacak ‘Alaçatı Ütopyaları’ sergisi, iç ve dış mekanlara yeni boyutlar getirecek..

Geleneksel olarak her yıl Alaçatı Ot Festivali’nde düzenlenen sergi bu yıl 7 – 24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu yıl için belirlenen ‘Alaçatı Ütopyaları’ konsepti, uluslararası sanatçılar, alanında uzmanlaşan genç sanatçı ve tasarımcılar tarafından yorumlanıyor.

Lif Sanatçısı Suhandan Özay Demirkan’ın ‘Textiles in Alacatı – Atelier / Gallery – Suhandan’da yer alacak sergide, heykel, kağıt, dokuma, bakır objeler, shibori ipek boyama, keçe, seramik, tapestry ve takı sanatından ilginç eserler yer alacak.

Sergiye şu sanatçılar katılıyor:

Cem Sağbil (Davetli sanatçı), Neşem Ertan Ayata, Selda Kozbekçi Ayranpınar, İlknur Baltacı, Füsun Çövenoğlu, Pelin Demirtaş, Serap Yurdaer Erboy, Conny Jorgensen, Mustafa Kula, Jovita Sakalauskaite Kurnaz, Sayra İnce Muran, Hatice Özel ve Suhandan Özay Demirkan.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu