Çeşme Aktüel

Kırçiçeği Aya Saranda’da butik otel açıyor

Kırçiçeği Aya Saranda’da butik otel açıyor
145 views
09 Nisan 2016 - 9:21

Radika temasıyla düzenlenen 7. Alaçatı Ot Festivali nedeniyle turizm merkezinde tüm oteller yüksek doluluk oranına ulaşırken Kırçiceği, sunduğu lezzetlerle festivalin ilgi odağı oldu.

Festivale özel hazırlanan Şevketi Bostan, Kuşbaşılı, Arapsaçı, Karışık Otlu yumurtalı pideler, festival boyuncu ziyaretçilere ikram edildi.

ALAÇATI TURİZMDE ÖNCÜ MODEL

Kırçiceği Genel Müdürü Meryem Dilşad İpbaş, Türk turizminde Alaçatı’nın geleneksel yapısını koruyarak öncü bir model olduğunu, özgün doğasının yanında yüksek standartta kaliteli hizmetin sunulması nedeniyle de yerli-yabancı turistin gözdesi haline geldiğini söyledi. İpbaş, “Biz de aynı yüksek standart ve kalitede misafirlerimize hizmet sunmaktan ve bunun karşılığında aldığımız övgüler nedeniyle büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

GÜNDE 10 BİN KİŞİ AĞIRLIYORUZ

22 şubesi, 800 çalışanıyla  günde 10 bin kişiyi ağırlayan Kırçiceği, sahil bölgelerindeki Çeşme, Bodrum, Marmaris ve Söke’de 1 Mayıs tarihinden itibaren misafirlerine 24 saat kesintisiz hizmet verecek. İpbaş, “30 yıldır lezzetlerimizle her gün binlerce misafirimizi ağırlamanın, ülkemiz ekonomisine ve yüzlerce çalışanımızla nitelikli istihdama katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. İnsanların ruhunu doyurmak ve benzersiz  deneyimler sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş ürün ve hizmetlerimizle, gıda sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir şekilde büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

AYA SARANDA’DA BUTİK OTEL AÇIYORUZ

Yalnızca gıda sektöründe değil turizmde de aynı kalitede hizmet vermeye karar verdiklerini aktaran İpbaş, “Bu yıl Çeşme Aya Saranda’da yeni açacağımız butik otelimiz İmerhan’la heyecanımız katlandı” dedi. Sakız Adası’na bakan muhteşem bir manzaraya sahip Aya Saranda Koyu’ndaki İmerhan’ın, çevreye duyarlı, yeşile dost, akıllı ev sistemine sahip olduğuna dikkat çekep İpbaş, “İmerhan’da her detayı düşündük. Kısaca burası huzur ve mutluluğun doğayla bütünleştiği harika bir yer” diye konuştu.

ÇEŞME’Yİ ÇEŞME YAPAN, KALİTESİ VE GÜLERYÜZLÜ HİZMETTİR

Çeşme’nin gıda ve konaklamada kurumsal yapısını tamamlamış markalarla dünya vitrininde de yer alacağını ifade eden İpbaş, “Biz bu topraklarda doğduk. Bu toprakların insanları için çalışırken de en iyisini, en güzelini sunmak görevimiz. Çeşme’yi Çeşme yapan, buradaki kaliteli ve güleryüzlü hizmettir.  Bunlar aynı zamanda Kırçiceği’ni var eden ve ilkelerimiz olan özellikler. Bu nedenle hem mutfağımızla hem de İmerhan ile Çeşme, bu yaz lezzete ve hizmete doyacak” dedi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu