Çeşme Aktüel

Boyalık Beach personelinin motivasyonu tam

Boyalık Beach personelinin motivasyonu tam
117 views
14 Nisan 2016 - 3:28

Düzenlenen personel gecesiyle 2016 sezonunun startı verildi..

Çeşme Boyalık Koyu’nda yer alan ve yerli tatilcilerin İzmir’deki ilk tercihlerinden birisi olan 5 yıldızlı Boyalık Beach Hotel’in çalışanları, düzenlenen personel gecesinde yeni sezon öncesi moral depoladı. Balo Salonu’nda motivasyonun yüksek olduğu gecede, 126 personele aileleri de eşlik etti. Ayın personeli oylama sonucu Oktay Bora seçildi ve hediyesi takdim edildi. Tüm gece boyunca animasyon eşliğinde ödüllü yarışmalar düzenlendi ve eğlenceli bir çekiliş ile tüm personele hediyeleri dağıtıldı.

İKİSİ YURT İÇİ, DÖRDÜ YURT DIŞI OLMEK ÜZERE ALTI FUARA KATILDIK

Tüm departman müdürleriyle birlikte kestiği pastanın yenilmesi esnasında bir konuşma yapan Genel Müdür Orhan Belge, “2016 yılının en iyi şekilde geçmesi için fuar fuar dolaştık. Travel Turkey İzmir fuarının ardından EMITT İstanbul fuarına katıldık. Yurt dışında ise sırasıyla Hollanda – Utrecht, İran – Tahran, Romanya – Bükreş ve Almanya – Berlin’de turizm fuarlarına katıldık ve Çeşme’nin tanıtımını en iyi şekilde yaptık. Adeta bir turizm elçisi gibi çalışarak Avrupalıları, Balkanlı ve İranlı turistleri Çeşme’ye davet ettik. Sezon hazırlıklarımız da tamam. Artık gelen turiste en iyi hizmeti vermek için yarışacağız. Bu konuda tüm personelimize güveniyor, hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu