Çeşme Aktüel

Çevreye duyarlı tesis, çevreye duyarlı personel

Çevreye duyarlı tesis, çevreye duyarlı personel
152 views
07 Mayıs 2016 - 11:13

2016 yaz sezonuna hızlı bir giriş yapan Çeşme Boyalık Beach Hotel hem misafirlerine daha temiz bir çevre ve plaj sağlamak, hem de ekip ruhu çalışmasını pekiştirmek için departman müdürleri ve personelin katılımıyla hummali bir plaj temizliği gerçekleştirdi. Bu sayede otel misafirlerine daha kaliteli hizmet için alt yapı oluşturuldu.

ATILDIĞINDA KÜÇÜK VE ÖNEMSİZ SANILAN ATIKLAR TOPLANINCA ÇÖP YIĞINI OLUYOR

Çeşme’nin doğal güzellikleri ve çevre temizliğinin korunması için örnek bir çalışma gerçekleştirdiklerini vurgulayan Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, “Bir amacımızda çevre kirliliğinin, atıkların doğaya salınımının azaltılarak önlenmesi hedefiydi. Plaj temizliğine katılan otel personelimiz, atıldığı sırada küçük ve önemsiz olarak algılanan atıkların birleştiğinde nasıl bir çöp yığını haline geldiğini gözler önüne serdi” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu