Çeşme Aktüel

Sakız Adası Mövenpick Hotel’de fikir paylaşımı kokteyli veriyor

Sakız Adası Mövenpick Hotel’de fikir paylaşımı kokteyli veriyor
122 views
08 Aralık 2016 - 2:29

Sakız Adası Ticaret Odası ile Sakız Belediyesi tarafından Mövenpick Hotel’de bir toplantı düzenleniyor. Travel Turkey İzmir Fuarı’nın ikinci gününde (9 Aralık) saat 20:00’de gerçekleştirilecek toplantıda, Yunanistan – Türkiye arasındaki işbirliği konusunda fikir paylaşımının yapılacağı bildirildi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Travel Turkey İzmir Fuarı’nda etkin bir tanıtımla Türk turisti Sakız Adası’na davet edecek Sakızlılar, bu etkinlik dışında Mövenpick Hotel’deki toplantıyla da iki ülke arasında gittikçe gelişmekte olan ilişkiler kapsamında yeni fikirlerin dile getirilmesini amaçlıyor. Bu yıl 10. kez gerçekleştirilen Travel Turkey Fuarı’nda ise Sakız Adası standlarında çeşitli gösteriler düzenlenecek, promosyon ve ikramlarla dikkatler bir kez daha adaya yönlendirilecek.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu