Çeşme Aktüel

Altın Yunus TTI Fuarı’nda termali ön plana çıkardı

Altın Yunus TTI Fuarı’nda termali ön plana çıkardı
118 views
12 Aralık 2016 - 22:17

Altın Yunus Çeşme Resort & Termal Otel, bu yıl onuncu kez düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı’nda turizm profesyonelleri ve müşterileri ile buluştu.

Altın Yunus’tan geçilen basın bülteni şöyle:

Her yıl Aralık ayında düzenlenen, 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında ziyarete açık olan fuara bu yıl 31 ülkeden 1008 firma katıldı. 63 ülkeden yaklaşık 34.000 ziyaretçinin katılmasının beklendiği fuara sektörün deneyimli ve lider firmaları da katılım gösterdi. Erken rezervasyon imkanlarının paylaşıldığı, turizm sektörüne hareket getirmesi beklenen fuarda bu yıl ilk kez sağlık turizmine özel yer verildi.

Altın Yunus Çeşme Resort ve Termal Otel’in yenilenen alanları ile birlikte termal özelliğinin de vurgulandığı fuarda Altın Yunus’un B Holü C302 numarada bulunan standı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Tüm ziyaretçiler, Altın Yunus Çeşme’nin fuara özel fırsatlarından yararlanma imkanı buldu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu