Çeşme Aktüel

Boyalık Beach 5 ayda 9 fuara katılarak Çeşme’yi tanıtacak

Boyalık Beach 5 ayda 9 fuara katılarak Çeşme’yi tanıtacak
105 views
01 Ocak 2017 - 17:46

Boyalık Beach Otel, Londra’dan Moskova’ya, Helsinki’den Dubai’ye iki kıtada Çeşme’yi tanıtacak

Türkiye’nin en iyi resort otelleri arasında yer alan Boyalık Beach Hotel Çeşme, 2017 yılında katılacağı turizm fuarları ile iki kıtada Türkiye’yi temsil edecek. 5 ayda 9 turizm fuarında yer alacak Boyalık Beach Hotel, binlerce kişiye tanıtım gerçekleştirecek. Türkiye’nin turizm potansiyeli yüksek bir coğrafi konuma sahip olduğunu söyleyen Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, “Katılacağımız fuarlarda Türkiye’yi temsil ederek ülkemizin turizm potansiyelini iki kıtaya da tanıtacağız. Özellikle, Çeşme’nin doğal güzellikleri ve sahip olduğu turizm avantajlarını anlatacağız. 2017 yılında da Çeşme’ye daha çok turistin gelmesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Londra’dan Moskova’ya, Helsinki’den Dubai’ye iki kıtada ful tanıtım

2016 yılında turizm sektörünün büyük bir darbe yediğini ifade eden Belge, 2017 yılında turizm sektörünün daha iyi durumda olmasını temenni ettiklerini belirtti. Sektörün daha iyi duruma gelmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Belge, “Ülkemizi tanıtmak, turizm faaliyetlerimizi anlatmak hepimizin görevi. Bu sebeple, biz 5 ayda 2 kıta gezip, 9 fuara katılarak ülkemizi ve Çeşme’yi tanıtacağız” diye konuştu.

Boyalık Beach Hotel’in katılacağı fuarlar:

OCAK

Hollanda Utrecht 2017 Turizm Fuarı,

Finlandiya Helsinki Uluslararası Seyahat Fuarı,

EMITT İstanbul

ŞUBAT

Danimarka Herning Turizm Fuarı,

ACE of M.I.C.E. İstanbul Turizm Fuarı

MART

ITB Berlin Turizm Fuarı,

MITT Moskova Turizm Fuarı

NİSAN

Dubai Arabian Travel Market

MAYIS

Gürcistan EXPO Batumi 2017 Turizm Fuarı

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu