Çeşme Aktüel

II. Marina Tavla Turnuvası’nda altın zar sahibini buldu

II. Marina Tavla Turnuvası’nda altın zar sahibini buldu
122 views
14 Ekim 2018 - 15:26

Çeşme Marina’nın ikinci kez düzenlediği Altın Zar ödüllü Çeşme Marina Tavla Turnuvası 13 Ekim cumartesi günü 38 tavla severin katılımı ile Çeşme Marina Kumrucu Şevki’de yapıldı..

İzmir Tavla Derneği Başkanı Adnan Kuzu tarafından yapılan eşleşmenin ardından, yine dernek başkanı tarafından tavla severlere kurallar anlatıldı. Oynanan 5 turun ardından finale Bülent Kaya ile Ersoy Tek kaldı. Bülent Kaya 5 – 0’lık skorla Altın Zar’ın sahibi oldu.

KATILIMCI SAYISI ARTTI

Çeşme Marina Ticari İşler Müdürü Toker Gürer, bu etkinliği önümüzdeki yıllarda da devam ettireceklerini söyledi. Amaçlarının Çeşmeliler ile marina tekne sahipleri ve personeline güzel bir hafta sonu etkinliği yaşatmak olduğunu vurgulayan Gürer, geçen yıla göre katılımcı sayısının arttığını, bu ve buna benzer etkinliklerin Çeşme Marina’da daha sık yapılacağını söyledi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu