Çeşme Aktüel

Elektronik müzik festivali Alaçatı’yı renklendirdi

Elektronik müzik festivali Alaçatı’yı renklendirdi
186 views
04 Kasım 2019 - 16:59

02-03 Kasım 2019 tarihlerinde Alaçatı Club Baba Köyiçi’nde düzenlenen “Alaçatı Elektronik Müzik Festivali” yoğun ilgi gördü.

Bu yıl ilki düzenlenen, 02 Kasım Cumartesi günü başlayan festivalde ana sahnede yer alan Aslı Köse, Deniz Kabu, Levent Özbay, Aytaç Kart etkinliğe katılan binlerce kişiye elektronik müziğin farklı deneyimlerini yaşattılar. 02 Kasım Pazar günü, Boral Kibil, Wolfson, Mert Zeybekçi, Sezer Uysal sahne alarak etkinliğe katılan müzik tutkunlarını müziğin farklı boyutlarına taşıdılar. Alaçatı Elektronik Müzik Festivali’ni düzenleyen Mehmet Bilge Yavuz, “Bu yıl ilkini düzenlediğimiz Alaçatı Elektronik Müzik Festivali’ni bir kerelik bir organizasyon olarak planlamadık. Bundan sonraki süreçte yapılacak etkinlikleri de düşünerek başladık işe. Bu organizasyonların ikincisini Alaçatı Ot Festivali’nde, üçüncüsünü ise önümüzdeki yaz sezonuna denk gelen bir süreçte, temmuz sonu – ağustos başı gibi, Alaçatı Delikli Koy’da yapmayı planladık. Delikli Koy’u tercih etme nedenimiz Alaçatı’da müzik gürültüsü ile rahatsızlık yaratmadan daha büyük katılımların sağlanabileceği, içinde ünlü yabancı DJlerin de yer alacağı etkinliklerle yöremize katkıda bulunmak” dedi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu