Çeşme Aktüel

TEV bursiyerleri Boyalık Otel’de buluştu

TEV bursiyerleri Boyalık Otel’de buluştu
280 views
12 Mart 2020 - 0:06

Boyalık Beach Otel, 7. Rotary Liderlerini Arıyor(RYLA) eğitiminde Türk Eğitim Vakfı (TEV) bursiyerlerini ağırladı..

Geleneksel hale gelen “Rotary Liderlerini Arıyor” eğitimlerine 60 kişi katılırken, bursiyerler hem eğlenip hem öğrendiği etkinliklerde keyifli vakit geçirdiler. Bursiyerlerle birlikte verimli iki gün geçirdiklerini söyleyen Boyalık Beach Otel Genel Müdürü Orhan Belge, ”Geleceğin inşasında gençlerin fikirler çok önemli. Rotary Kulübü ve Türk Eğitim Vakfı bursiyerlerini otelimizde buluşturmaktan ve faydalı eğitimler için otelimizi bursiyelerimize açmaktan dolayı mutluyuz” diye konuştu.

Gelecek için önemli eğitimler

Eğitimlerin gençlerin kişisel gelişimi için çok önemli olduğunu vurgulayan Belge, “İki gün boyunca 60 gencimizi otelimizde ağırladık. Gençlerimizin gelişimi için verilen eğitimlerin onların gelecek yaşamları üzerinde etkisi olacak” dedi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu